Description
| Culoare corp | alb |
| Tip iluminat | iluminat evacuare SAU antipanica |
| Familie produse | VELLA |
| Flux luminos normal | – |
| Flux luminos urgenta | 157 lm |
| Lentile optice | SPATII DESCHISE |
| Grad ip | IP65 |
| Test | MANUAL |
| Autonomie | 3H |
| Mod urgenta | NEMENTINUT |
| Varianta montaj | APARENT |
| Putere | 1,5W |
| Acumulator | 3h, NiCd, 3.6V, 1200mAh |
| Pictograme in set | DA |
| Incalzitor | NU |
| Vizibilitate pictograma | 24M |

