Description
| Culoare corp | alb |
| Tip iluminat | iluminat evacuare SAU antipanica |
| Familie produse | VELLA |
| Flux luminos normal | 157 lm |
| Flux luminos urgenta | 157 lm |
| Lentile optice | SPATII DESCHISE |
| Grad ip | IP65 |
| Test | CENTRALA BATERII |
| Autonomie | – |
| Mod urgenta | NON ADRESABIL |
| Varianta montaj | APARENT |
| Putere | 2,5W |
| Acumulator | – |
| Pictograme in set | DA |
| Incalzitor | NU |
| Vizibilitate pictograma | 24M |

