Description
| Culoare corp | negru |
| Tip iluminat | iluminat evacuare SAU antipanica |
| Familie produse | VELLA |
| Flux luminos normal | 157 lm |
| Flux luminos urgenta | 157 lm |
| Lentile optice | SPATII DESCHISE |
| Grad ip | IP65 |
| Test | MANUAL |
| Autonomie | 8H |
| Mod urgenta | MENTINUT |
| Varianta montaj | APARENT |
| Putere | 4,5W |
| Acumulator | 8h, NiCd, 3.6V, 4000mAh |
| Pictograme in set | DA |
| Incalzitor | NU |
| Vizibilitate pictograma | 24M |

