Description
| Culoare corp | alb |
| Tip iluminat | iluminat antipanica |
| Familie produse | VELLA |
| Flux luminos normal | 184 lm |
| Flux luminos urgenta | 184 lm |
| Lentile optice | CORIDOR-ASIMETRIC |
| Grad ip | IP65 |
| Test | AUTOMAT |
| Autonomie | 3H |
| Mod urgenta | MENTINUT |
| Varianta montaj | APARENT |
| Putere | 6W |
| Acumulator | 3h, LiFePO4, 6.4V, 1500mAh |
| Pictograme in set | NU |
| Incalzitor | NU |
| Vizibilitate pictograma | – |

