Description
| Culoare corp | negru |
| Tip iluminat | iluminat antipanica |
| Familie produse | VELLA |
| Flux luminos normal | 468 lm |
| Flux luminos urgenta | 468 lm |
| Lentile optice | CORIDOR-INALT-ASIMETRIC |
| Grad ip | IP65 |
| Test | CENTRALA BATERII |
| Autonomie | |
| Mod urgenta | NON ADRESABIL |
| Varianta montaj | APARENT |
| Putere | 8W |
| Acumulator | – |
| Pictograme in set | NU |
| Incalzitor | NU |
| Vizibilitate pictograma | – |

