Description
| Culoare corp | negru |
| Tip iluminat | iluminat evacuare SAU antipanica |
| Familie produse | VELLA |
| Flux luminos normal | 331 lm |
| Flux luminos urgenta | 331 lm |
| Lentile optice | SPATII DESCHISE |
| Grad ip | IP65 |
| Test | AUTOMAT |
| Autonomie | 3H |
| Mod urgenta | MENTINUT |
| Varianta montaj | APARENT |
| Putere | 7W |
| Acumulator | 3h, LiFePO4, 6.4V, 3000mAh |
| Pictograme in set | DA |
| Incalzitor | NU |
| Vizibilitate pictograma | 24M |

